Vefat Edenler | Çatalağzı Belediye Başkanlığı
Bugün 19 Ocak Cumartesi
Bölüm :

Vefat Edenler

17/01/2019 CENAZE İLANLARI

SAFİYE AKBAL’IN CENAZESİ

CUMAYANI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN CİNOĞLU VE  MERHUM HASAN AKBAL’IN EŞİ; HASAN, SALİH, EMRAH, ERGÜN VE CUMAYANI MAHALLE MUHTARI İBRAHİM CİNOĞLU’NUN BABAANNELERİ SELAMİ COROZOĞLU HOCA’NIN HALASI SAFİYE AKBAL VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (17.01.2019) BUGÜN CUMAYANI MERKEZ  CAMİİ’NDE İKİNDİ NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA CUMAYANI AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

16/01/2019 CENAZE İLANLARI

İSMET SAĞLAM’IN CENAZESİ

ÇALCA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KEZBAN SAĞLAM’IN EŞİ, TAHİR, EMİN, OKAN SAĞLAM VE HATİCE AK’IN BABALARI, YILMAZ AK’IN  KAYINPEDERİ BELDEMİZ TAKSİ ESNAFLARINDAN YUSUF AKIN VE CEMAL AKIN’IN ENİŞTELERİ İSMET SAĞLAM VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (16.01.2019) BUGÜN ÇALCA  CAMİİ’NDE ÖĞLE NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ÇALCA AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ

08/01/2019 CENAZE İLANLARI

HASAN ÇORAK’IN CENAZESİ

ÇATALAĞZI MERKEZ HAYRETTİN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ARİF VE FATMA ÇORAK’IN OĞULLARI, ÇİĞDEM ÇORAK’IN EŞİ,  MÜCELLA, HATİCE ,HÜSEYİN, METİN VE MERHUM GÜRSEL ÇORAK’IN KARDEŞLERİ, SEMİH VE MURAT ÇORAK’IN AMCALARI, SONER, SERBÜLENT, DOĞUKAN, ALİCAN, UMUT MEHMET, UĞUR, ALİ VE SELÇUK’UN DAYILARI HASAN ÇORAK VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ 08.01.2019 SALI GÜNÜ ÇATALAĞZI MERKEZ CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN HAYRETTİN MAHALLESİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA ALLAHTAN ;MERHUMA RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

26/12/2018 CENAZE İLANLARI

AYEL AYDIN’IN CENAZESİ

ÇATALAĞZI MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN BELEDİYEMİZ EMEKLİ ZABITA MEMURU MUSTAFA AYDIN’IN EŞİ AYEL AYDIN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUME’NİN CENAZESİ 26 ARALIK 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ ÇATALAĞZI MERKEZ CAMİİ’NDE KILINAN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP AİLE KABRİSTANLIĞI’NDA TOPRAĞA VERİLMİŞTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NCA MERHUMEYE ALLAH’TAN; RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

12/12/2018 CENAZE İLANLARI

NURTAÇ YILDIRIM’IN CENAZESİ

DOĞANCILAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KAMİL YILDIRIM VE EMİNE YILDIRIM’IN OĞULLARI; BAYRAM YILDIRIM VE HÜSEYİN YILDIRIM’IN YEĞENLERİ; DERYA HÜR’ÜN KARDEŞİ NURTAÇ YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (12.12.2018) BUGÜN DOĞANCILAR MAHALLESİ CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DOĞANCILAR AİLE  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI OLARAK MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

11/12/2018 CENAZE İLANLARI

HATİCE COROZ’UN CENAZESİ

CUMAYANI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN TUNCAY COROZ’UN EŞİ ALİ, BAHRİYE, SANİYE VE ŞADİYE COROZ’UN ANNELERİ HÜSEYİN COROZ VE YAŞAR UÇAK’IN KAYINVALİDELERİ HATİCE COROZ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (11.12.2018) BUGÜN CUMAYANI MERKEZ  CAMİİ’NDE ÖĞLE NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA CUMAYANI MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ

06/12/2018 CENAZE İLANLARI

İSMAİL AYDIN’IN CENAZESİ

MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HÜSEYİN VE ESMA AYDIN’IN OĞULLARI; CEMİLE AYDIN’IN EŞİ; HAVA, HACER, ESMA, FATMA, METİN VE İSMAİL AYDIN’IN BABALARI; CENGİZ GÜNEŞ’İN KAYINPEDERİ; HÜSEYİN AYDIN’IN ABİSİ; İSMAİL AYDIN  VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÇATALAĞZI ULU CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KELLER MAHALLESİ AİLE  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA ALLAH’TAN; MERHUMA  RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

29/11/2018 CENAZE İLANLARI

SADIK ERSİN’İN  CENAZESİ

MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM DURSUN VE FATMA ERSİN’İN OĞULLARI; KADRİYE ERSİN’İN EŞİ; ÖZGÜR VE MUTLU ERSİN’İN BABALARI; RAMAZAN ERSİN VE MERHUM EROL VE SİBEL ERSİN’İN KARDEŞLERİ; BELEDİYEMİZ EMEKLİ PERSONELİ SADIK ERSİN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÇATALAĞZI MERKEZ CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN HAYRETTİN MAHALLESİ AİLE  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA ALLAH’TAN; MERHUMA  RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

28/11/2018 CENAZE İLANLARI

İBRAHİM DEDEMEN’İN  CENAZESİ

DOĞANCILAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NURİ KAPLAN’IN DAMADI; TUNÇ KAPLAN’IN ENİŞTESİ; FİDAN DEDEMEN’İN EŞİ ŞİMİT LAKAPLI İBRAHİM DEDEMEN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN DOĞANCILAR CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN DOĞANCILAR AİLE  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR

AKRABA VE TANIDIKLARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA ALLAH’TAN; MERHUMA  RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

28/11/2018 CENAZE İLANLARI

HAYRİYE GÖKCAN’IN  CENAZESİ

KOKURDAN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HAKKI DEMİRÖZ’ÜN KIZI; MERHUM RAİF GÖKCAN’IN EŞİ; HASAN, HÜSEYİN, DURMUŞ VE HAKKI DEMİRÖZ’ÜN KARDEŞLERİ; HÜSEYİN, HASAN, OSMAN, MUSTAFA GÖKCAN VE HACER, HAVVA, YETER, HAMİDE, HURİYENİN ANNELERİ BAYRAM ÇETİN, ERAY ALDEMİR, HALİL TOSUN, VE HALİL GÖKÇE’NİN KAYINVALİDELERİ HAYRİYE GÖKCAN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (28.11.2018) BUGÜN KOKURDAN  CAMİİ’NDE ÖĞLE NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KOKURDAN MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA ALLAH’TAN, MERHUMEYE  RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ

23/11/2018 CENAZE İLANLARI

YETER AÇIKGÖZ’ÜN  CENAZESİ

KELLER MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM SEFER CENGİZ’İN KIZI; MERHUM SELAHATTİN AÇIKGÖZ’ÜN EŞİ; HAYRETTİN, NEZAHAT, MELAHAT VE MERHUM OSMAN AÇIKGÖZ’ÜN ANNELERİ YETER AÇIKGÖZ  VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (23.11.2018) BUGÜN ÇATALAĞZI ULU CAMİİ’NDE CUMA NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KELLER ASRİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ

20/11/2018 CENAZE İLANLARI

RASİM YILDIZ’IN CENAZESİ

CUMAYANI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN FATMA YILDIZ’IN EŞİ; SEFA, DÜNYA, DERYA, HÜLYA YILDIZ’IN BABALARI; EMRULLAH VE ATAMAN YILDIZ’IN AMCALARI; GAMZE, FULYA, DENİZ’İN BÜYÜKBABALARI; PINAR YILDIZ’N KAYINPEDERİ; HASAN AKBULUT VE HAYRİYE KARA’NIN ENİŞTELERİ RASİM YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (21.11.2018) BUGÜN CUMAYANI MERKEZ CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA YENİKÖY AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

NOT: SAAT 11:30’DA MERHUMUN EVİNİN ÖNÜNDE KUR’AN-I KERİM OKUNACAKTIR.

CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN CUMAYANI MERKEZ CAMİİ ÖNÜNDEN ARAÇLAR KALKACAKTIR.

19/11/2018 CENAZE İLANLARI

AHMET İNCE’NİN CENAZESİ

KUZYAKA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RAMAZAN İNCE VE ELMAS İNCE’NİN OĞULLARI; ŞERAFETTİN, HAMZA, VEDAT İNCE’NİN KARDEŞLERİ; AYTEN İNCE’NİN EŞİ; ONUR İNCE’NİN BABASI ÇATES ÇALIŞANLARINDA AHMET İNCE VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (19.11.2018) BUGÜN KAZKÖY CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AİLE  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ

15/11/2018 CENAZE İLANLARI

ESMA KARAMAN’IN CENAZESİ

DOĞANCILAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ALİ KAPLAN’IN KIZI;İZZET, GÜLİZAR KAPLAN’IN KARDEŞLERİ; MERHUM ARSLAN KARAMAN’IN EŞİ ESMA KARAMAN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (15.11.2018) BUGÜN DOĞANCILAR MAHALLE CAMİİ’NDE İKİNDİ NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DOĞANCILAR  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

13/11/2018 CENAZE İLANLARI

HASAN DURDU’NUN CENAZESİ

CUMAYANI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUME NAFİZE DURDU VE ÇİĞDEM DURDU’NUN EŞİ; ERGÜL VE HÜSEYİN DURDU’NUN BABALARI; AYŞE, RECEP VE MERHUM CAVİT DURDU’NUN KARDEŞLERİ HASAN DURDU VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (13.11.2018) BUGÜN CUMAYANI BEDİR CAMİİ’NDE İKİNDİ NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA CUMAYANI MERKEZ  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

12/11/2018 CENAZE İLANLARI

FETHİ GÖK’ÜN CENAZESİ

KARADON MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HASAN GÖK VE MERHUME HATİCE GÖK’ÜN OĞULLARI; GÜZİN GÖK’ÜN EŞİ; HASAN, AYLİN VE PINAR GÖK’ÜN BABALARI; YAPRAK GÖK VE İSA SÜMER’İN KAYINBABALARI; YÜKSEL, VEYSEL VE SÜLEYMAN GÖK’ÜN ABİLERİ TTK KARADON EMEKLİ ŞEFLERİNDEN FETHİ GÖK VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (12.11.2018) BUGÜN KARADON CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA HACIOĞLU  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

NOT: CENAZEYE KATILMAK İSTEYENLER İÇİN SAAT 12:00’DA ÇATALAĞZI BELEDİYESİ ÖNÜNDEN ARAÇ KALKACAKTIR.

30/10/2018 CENAZE İLANLARI

FETHİ ARSLAN’IN CENAZESİ

CUMAYANI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM BİNALİ VE HAVVA GÜNEŞ’İN OĞULLARI;HACI HASAN AK’IN DAMADI; FETİYE ARSLAN’IN EŞİ FETHİ ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (30.10.2018) BUGÜN CUMAYANI MERKEZ CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA CUMAYANI MERKEZ  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ

30/10/2018 CENAZE İLANLARI

SEVDA (AYTEN) ÇORAK’IN CENAZESİ

MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN TTK KÖMÜR YÜKLEME ESKİ ŞEFLERİNDEN CEVAT ÇORAK’IN EŞİ; MUSTAFA ÇORAK ZERRİN GÜNGÖR, NAGİHAN ŞENER’İN ANNELERİ; BESTE VE KERİM ALP’İN BABAANNELERİ; GÖRKEM, OĞULCAN, AYTUNÇ’UN ANNEANNELERİ; MUSTAFA GÜNGÖR VE CEMAL ŞENER’İN KAYINVALİDELERİ; KURTKÖY ESKİ MUHTARLARINDAN MEHMET KARDEŞ’İN KIZI; HASAN, HÜSEYİN, ASİYE, ATİYE, CEMAL KARDEŞ’İN ABLALARI SEVDA AYTEN ÇORAK VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (30.10.2018) BUGÜN CUMAYANI MERKEZ CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA CUMAYANI MERKEZ  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

NOT: SAAT 11:00’DE EVİNİN ÖNÜNDE KUR’AN-I KERİM OKUNUP HELALLİK ALINACAKTIR.

26/10/2018 CENAZE İLANLARI

HASAN KORKMAZ’IN CENAZESİ

CUMAYANI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RIZA KORKMAZ’IN OĞLU MERHUME NEDİME KORKMAZ’IN EŞİ, KADİR, HASAN DURSUN, RECEP KORKMAZ’IN BABALARI METRİKAT DEPODAN EMEKLİ HASAN KORKMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (26.10.2018) BUGÜN CUMAYANI MERKEZ CAMİİ’NDE CUMA NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA CUMAYANI MERKEZ  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

18/10/2018 CENAZE İLANLARI

HAYRİYE EFE’NİN CENAZESİ

DOĞANCILAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM HÜSEYİN EFE’NİN EŞİ;ARİF,ZÜLFİYE,AYŞEGÜL,MÜCELLA VE HAYRİYE’NİN ANNELERİ HAYRİYE EFE VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (18.10.2018) BUGÜN DOĞANCILAR MAHALLESİ CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DOĞANCILAR AİLE  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI OLARAK MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

11/10/2018 CENAZE İLANLARI

MEHMET KARA’NIN CENAZESİ

CUMAYANI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN KORE GAZİSİ MERHUM EŞREF KARA VE MERHUME NAZMİYE KARA’NIN OĞULLARI, MELAHAT KÖSE, MERHUME HAYRİYE KORKMAZ, BAHRİYE ÇETİN VE BAKİ KARA’NIN KARDEŞLERİ; KEZBAN KARA’NIN EŞİ, AYŞEGÜL COROZOĞLU VE EŞREF KARA’NIN BABALARI MEHMET KARA VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (11.10.2018) BUGÜN CUMAYANI BEDİR CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA CUMAYANI MERKEZ  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI OLARAK MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

12/09/2018 CENAZE İLANLARI

MUZAFFER ALTUN’UN CENAZESİ

ÇATALAĞZI BELDESİ DOĞANCILAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, KERİM. BERRİN, KEREM VE ERDEM ALTUN’UN BABALARI DOĞANCILAR MAHALLESİ ESKİ MUHTARI MUZAFFER ALTUN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ (12.09.2018) BUGÜN ÇATALAĞZI DOĞANCILAR MAHALLESİ CAMİİ’NDE İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN DOĞANCILAR AİLE  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI OLARAK MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

05/09/2018 CENAZE İLANLARI

MEHMET DEMİR’İN CENAZESİ

MERKEZ KURTKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM HÜSEYİN DEMİR VE HANİFE DEMİR’İN OĞULLARI; YAŞAR DEMİR’İN EŞİ ÇAKIR AHMET, TOLGA DEMİR’İN BABALARI; EYÜP SAKA’NIN KAYINBİRADERİ, HASAN VE HÜSEYİN SAKA’NIN DAYILARI; MEHMET DEMİR VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ (05.09.2018) BUGÜN KURTKÖY CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KURTKÖY AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI OLARAK MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

04/09/2018 CENAZE İLANLARI

FATMA AKTAŞ’IN CENAZESİ

KIRIMSA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, RAMAZAN KARA’NIN EŞİ BURHAN, NURHAN, ORHAN, ORTAN KARA’NIN ANNELERİ FATMA AKTAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ (04.09.2018) BUGÜN ÇATALAĞZI KIRIMSA MAHALLE CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KIRIMSA AİLE MEZARLIĞI’NDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI OLARAK MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

04/09/2018 CENAZE İLANLARI

FATMA HAMARAT’IN CENAZESİ

BELDEMİZ HACIOĞLU MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MÜKERREM HAMARAT’IN EŞİ FATMA HAMARAT VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ (04.09.2018) BUGÜN YENİCE YAMAÇ KÖYÜ MAHALLE CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA YAMAÇ KÖYÜ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI OLARAK MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

29/08/2018 CENAZE İLANLARI

BİRSEN İNCE’NİN CENAZESİ

BELDEMİZ DOĞANCILAR MAHALLESİ  SAKİNLERİNDEN, MERHUM MUSTAFA SAĞLAM’IN KIZI, MERHUM HAMİT İNCE’NİN GELİNİ, DOĞAN İNCE’NİN EŞİ, SERKAN,SEVCAN, HAMİT, OKAN, SEVİLAY, ABDÜLKADİR, SONER, İBRAHİM İNCE’NİN ANNELERİ BİRSEN İNCE VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (29.08.2018) BUGÜN DOĞANCILAR MAHALLESİ CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZININ ARDINDAN KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DOĞANCILAR AİLE  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

SAAT 12:00 DE DOĞANCILAR MAHALLESİNDE’Kİ EVİNİN ÖNÜNDE KUR’AN-I KERİM OKUNACAKTIR.

28/08/2018 CENAZE İLANLARI

MUKADDER PALABAŞ’IN CENAZESİ

BELDEMİZ CUMAYANI MAHALLESİ  SAKİNLERİNDEN, MERHUM SABRİ PALABAŞ’IN EŞİ, HÜSEYİN, HİLMİ, HASAN, ABDULLAH VE MELİK PALABAŞ’IN ANNELERİ MUKADDER PALABAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (28.08.2018) BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÇATALAĞZI CUMAYANI MERKEZ CAMİİ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA CUMAYANI AİLE  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

23/08/2018 CENAZE İLANLARI

NECMİ TAŞPINAR’IN CENAZESİ

BELDEMİZ KOKURDAN MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM MUZAFFER TAŞPINAR VE ŞAİZER TAŞPINAR’IN OĞULLARI; SEMİHA TAŞPINAR’IN EŞİ; YUSUF VE İLKNUR TAŞPINAR’IN BABALARI; NURİ, NİHAT, MUZAFFER TAŞPINAR’IN  ABİLERİ; NECMİ TAŞPINAR VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (23.08.2018) PERŞEMBE GÜNÜ KOKURDAN MAHALLESİ CAMİİ’NDE İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KILINAN CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KOKURDAN MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLMİŞTİR.

AKRABA , DOST VE TANIDIKLARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI OLARAK MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

15/08/2018 CENAZE İLANLARI

HAKKI ERSİN’İN CENAZESİ

BELDEMİZ YAYLA KÜME EVLERİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM SATILMIŞ ERSİN VE FATMA ERSİN’İN OĞULLARI; GÜLTEN ERSİN’İN EŞİ BURAK ,BURÇİN VE  BORA ERSİN’İN BABALARI; HÜSEYİN ERSİN’İN ABİSİ; HAKKI ERSİN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (15.08.2018) BUGÜN ÇATALAĞZI ULU CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ÇATALAĞZI ASRİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AKRABA , DOST VE TANIDIKLARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI OLARAK MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

08/08/2018 CENAZE İLANLARI

ZEKİYE ÖZKAYRAN’IN CENAZESİ

BELDEMİZ MERKEZ MAHALLESİ ÇEŞME MEVKİİ SAKİNLERİNDEN, ESKİ ESNAFLARIMIZDAN CEMAL ÖZKAYRAN HOCA’NIN EŞİ İBRAHİM, ZEYNEL, ÖMER ÖZKAYRAN’IN ANNELERİ ZEKİYE ÖZKAYRAN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (08.08.2018)BUGÜN BARTIN ARIT DARIÖREN KÖYÜ CAMİİ’NDE ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI OLARAK MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

06/08/2018 CENAZE İLANLARI

CUMHUR KORKUT’UN CENAZESİ

HACIOĞLU MAHALLESİ  SAKİNLERİNDEN, MERHUM MÜRSEL KORKUT’UN EŞİ, YAŞAR, GÜLÇİN, BİLAL, SONGÜL, FİRDEVS, ÇİĞDEM, SONER, YENER VE YÜCEL KORKUT’UN ANNELERİ CUMHUR KORKUT VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (05.08.2018) BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÇATALAĞZI ULU CAMİİ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ÇATALAĞZI ASRİ  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

27/07/2018 CENAZE İLANLARI

İSMAİL ALTUN’UN CENAZESİ

DOĞANCILAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM MUSTAFA ALTUN’UN OĞLU ; ONUR, ÖZGÜR VE FARUK ALTUN’UN BABALARI İSMAİL ALTUN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (27.07.2018) BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP DOĞANCILAR CAMİİ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DOĞANCILAR AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

23/07/2018 CENAZE İLANLARI

FATMA DEMİRCİ’NİN CENAZESİ

CUMAYANI MAHALLESİ  SAKİNLERİNDEN, MERHUM CAVİT DEMİRCİ’NİN EŞİ, TACETTİN, NURTEN, İSMAİL, GÜLTEN VE RAMAZAN DEMİRCİ’NİN ANNELERİ FATMA DEMİRCİ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (23.07.2018) BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÇATALAĞZI CUMAYANI BEDİR CAMİİ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA CUMAYANI AİLE  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.


20/07/2018 CENAZE İLANLARI

BAHRİYE AK’IN CENAZESİ

MERKEZ MAHALLESİ TRAFO MEVKİİ SAKİNLERİNDEN, ZİYA AK’IN EŞİ, BAHRİYE AK VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (20.07.2018) BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÇATALAĞZI ULU CAMİİ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ÇATALAĞZI ASRİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

16/07/2018 CENAZE İLANLARI

EMİNE ÇORAK’IN CENAZESİ

MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM (KAPTAN) İSMAİL ÇORAK’IN EŞİ, BELEDİYEMİZ PERSONELİ SİYAMİ ÇORAK’IN ANNESİ EMİNE ÇORAK VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ; (16.07.2018) BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÇATALAĞZI MERKEZ CAMİİ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA HAYRETTİN MAHALLESİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.


15/07/2018 CENAZE İLANLARI

YÜKSEL TİRYAKİ’NİN CENAZESİ

MERKEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, MERHUM BAYRAM TİRYAKİ’NİN OĞLU, YAŞAR VE YILMAZ TİRYAKİ’NİN KARDEŞLERİ YÜKSEL TİRYAKİ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (15.07.2018) BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÇATALAĞZI MERKEZ CAMİİ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÜDÜLLÜ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.


12/07/2018 CENAZE İLANLARI

RAMAZAN PALABAŞ IN CENAZESİ

CUMAYANI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, RAMAZAN PALABAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ; (12.07.2018) BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP CUMAYANI MERKEZ CAMİİ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA CUMAYANI AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

Yerel Gazeteleri Okuyun
Kavi Web Tasarım